Winnaars Nederlandse Academy Awards/Gouden Beelden (tussen haakjes de categorie)

De Gouden Beelden worden sinds 2007 niet meer uitgereikt.


  • 1996: Piet Römer, Baantjer (acteur)
  • 1996: Ellen Vogel, Zonder Ernst (actrice)
  • 1996: André van Duin show (amusement)
  • 1996: Charlotte Margiono (cultuur)
  • 1996: In Voor- en Tegenspoed (licht drama)
  • 1996: Frans & Duits (serieus drama)
  • 1996: Reporter (informatie)
  • 1996: Dag Juf tot Morgen (jeugd)
  • 1996: Kenmerk (nieuws & actualiteiten)
  • 1996: Paul Witteman, De Ronde van Witteman (presentator/presentatrice)
  • 1996: Studio Sport (sport)
  • 1997: Rijk de Gooyer, In Voor- en Tegenspoed (acteur comedy)
  • 1997: Johan Leijsen, Tralievader (acteur drama)
  • 1997: Nelly Frijda, Flodder (actrice comedy)
  • 1997: Tamar van den Dop, Zwarte sneeuw (actrice drama)
  • 1997: Jiskefet (amusement)
  • 1997: Erik de Vries (carrière award)
  • 1997: In Voor- en Tegenspoed (comedy)
  • 1997: 4 Tokens (cultuur)
  • 1997: Crossroads (documentaire)
  • 1997: Zwarte sneeuw (drama)
  • 1997: Elfstedentocht (evenementen)
  • 1997: Jules Unlimited (informatie)
  • 1997: Verhalen van de boze heks (jeugd fictie)
  • 1997: Klokhuis (jeugd non-fictie)
  • 1997: Reporter (Tenerife) (nieuws & actualiteiten)
  • 1997: Paul de Leeuw, Best of…Paul de Leeuw/Laat de Leeuw (presentatie amusement)
  • 1997: Paul Witteman, De Ronde van Witteman/Het Lagerhuis (presentatie informatie)
  • 1997: Johan Cruijff 50 jaar (sport)
  • 1998: John Kraaijkamp sr., Het Zonnetje in huis (acteur comedy)
  • 1998: Mark Rietman, Oud Geld (acteur drama)
  • 1998: Martine Bijl, Het Zonnetje in huis (actrice comedy)
  • 1998: Carine Crutzen, Oud Geld (actrice drama)
  • 1998: Martin Schwab, Onderweg naar morgen/Baantjer (acteur soap)
  • 1998: Pauline van Rhenen, Onderweg naar morgen (actrice soap)
  • 1998: Paul de Leeuw, Laat de Leeuw (amusement)
  • 1998: Van Kooten en De Bie (carrière award)
  • 1998: Flodder (comedy)
  • 1998: Van een andere orde (cultuur)
  • 1998: Een gelukkige tijd (documentaire)
  • 1998: Oud Geld (drama)
  • 1998: Koninginnedag (evenementen)
  • 1998: Het schaduwkabinet (informatie)
  • 1998: Honger (jeugd fictie)
  • 1998: Ik ben boos (jeugd non-fictie)
  • 1998: With a little help from my friends (muziek)
  • 1998: Tijdsein (nieuws en actualiteiten)
  • 1998: Paul de Leeuw (presentatie amusement)
  • 1998: Rob Trip, NOVA (presentatie informatie)
  • 1998: Arjen van der Grijn, Jiskefet (prix d’Excellence)
  • 1998: Groot dictee Nederlandse taal (spelshow/quiz)
  • 1998: Wilfried de Jong, Sportpaleis de Jong (sport)
  • 1998: Het Lagerhuis (talkshow)
  • 1999: Kopspijkers (amusement)
  • 1999: Jack Spijkerman, Kopspijkers/Spijkers met koppen (amusement)
  • 1999: Toen was geluk heel gewoon (comedy)
  • 1999: Gerard Cox, Toen was geluk heel gewoon (acteur comedy)
  • 1999: Simone Kleinsma, Kees & Co (actrice comedy)
  • 1999: Maar ik was een meisje (cultuur)
  • 1999: Lagrimas Negras (documentaire)
  • 1999: Oud geld (drama)
  • 1999: Mark Rietman, Oud geld (acteur drama)
  • 1999: Jacqueline Blom, Oud geld (actrice drama)
  • 1999: Huwelijk Prins Maurits en Marylène (evenementen)
  • 1999: De nieuwe wereld (informatie)
  • 1999: Jeroen Pauw, Kwestie van kiezen (presentatie informatie)
  • 1999: Otje (jeugd fictie)
  • 1999: Pierlala (jeugd non fictie)
  • 1999: Van America helemaal naar Amerika (muziek)
  • 1999: Rtl-Nieuws, Kosovo-bijdrage van Van der Maat (nieuws & actualiteiten)
  • 1999: Per seconde wijzer (spelshow/quiz)
  • 1999: Villa BVD (sport)
  • 1999: Cas Jansen, GTST (acteur soap)
  • 1999: Angela Schijf, GTST (actrice soap)
  • 1999: Barend & Van Dorp (talkshow)
  • 1999: Hans Hulscher, regisseur (prix d’Excellence)
  • 1999: Sonja Barend (carrière award)
  • 1999: Kinderen staan op (postcode loterij award)
  • 2000: Big Brother (amusement)
  • 2000: Der Ring des Nibelungen (kunst & cultuur)
  • 2000: A cry from the grave (informatie)
  • 2000: De Daltons (jeugd)
  • 2000: Marcel Musters (beste acteur)
  • 2000: Joan Nederlof (beste actrice)
  • 2000: Dichter op de zeedijk (fictie)
  • 2000: Joop van den Ende (carrière award)
  • 2000: Het andere gezicht: angst voor de liefde? (nationale postcode loterij award)
  • 2000: Joost Prinsen (tv-persoonlijkheid)
  • 2000: Sipke Jan Bousema (nieuwkomer van het jaar)
  • 2001: Dit was het nieuws (amusement)
  • 2001: Close up (kunst & cultuur)
  • 2001: Het zwarte schaap (informatie)
  • 2001: Poppentje (jeugd)
  • 2001: Kees Prins (beste acteur)
  • 2001: Lottie Hellingman (beste actrice)
  • 2001: Aart Staartjes (carrière award)
  • 2001: War of the ants (nationale postcode loterij award)
  • 2001: Jack Spijkerman (tv-persoonlijkheid)
  • 2001: Het verdriet van Enschede (nieuws & evenementen)
  • 2001: In de ban van sport (sport)
  • 2001: Bij ons in de Jordaan (drama/soap)
  • 2001: Dutch approach (documentaire)
  • 2001: Pinkpop (muziek)
  • 2001: ’t Zonnetje in huis (comedy)
  • 2001: Wie is de mol (spelshow/quiz)
  • 2002: Frank Lammers (beste acteur)
  • 2002: Petra Laseur (beste actrice)
  • 2002: Kopspijkers (amusement)
  • 2002: All Stars (comedy)
  • 2002: Na de lente ’68 (documentaire)
  • 2002: De Enclave (drama)
  • 2002: Peter R. de Vries: Drievoudige moord Amsterdam (informatie)
  • 2002: Geheime gedachten (jeugd)
  • 2002: Korreltjie niks is mij dood (kunst en cultuur)
  • 2002: Paradiso life (muziek)
  • 2002: NOVA/Den Haag vandaag, Srebrenica (nieuws en evenementen)
  • 2002: Zembla, zelfmoord van een vluchteling (postcodeloterij/stichting doen)
  • 2002: In de ban van sport, Maradonna (sport)
  • 2002: Bart de Graaff (carrière award)
  • 2003: Frits Lambrechts (beste acteur)
  • 2003: Christien van Stralen (beste actrice)
  • 2003: Postcodeloterij Miljoenenjacht (amusement)
  • 2003: De Bifi’s (comedy)
  • 2003: De stand van de zon (documentaire)
  • 2003: Dunya en Desie (drama)
  • 2003: Hoge bomen: Prins Bernard (informatie)
  • 2003: Knofje (jeugd)
  • 2003: Passie voor de Hermitage (kunst en cultuur)
  • 2003: Marco Borsato (muziek)
  • 2003: Herdenking Watersnoodramp (nieuws en evenementen)
  • 2003: Paul Groot (tv-persoonlijkheid)
  • 2003: Sportpaleis De Jong: Pijn van de kou (sport)
  • 2003: Henny Stoel (carrière award)
  • 2003: Helpdesk live (UPC Digital Award)
  • 2004: Johnny de Mol (beste acteur)
  • 2004: Eva Duyvestein (beste actrice)
  • 2004: Expeditie Robinson(amusement)
  • 2004: Bitches (comedy)
  • 2004: De kinderen van Arna (documentaire)
  • 2004: Cloaca (drama)
  • 2004: Andere Tijden, Amateurbeelden Tweede Wereldoorlog (informatie)
  • 2004: Meisjes (jeugd)
  • 2004: De meester en zijn leerling (kunst en cultuur)
  • 2004: Vrienden van Amstel live (muziek)
  • 2004: RTL Z (nieuws en evenementen)
  • 2004: Jeroen Pauw (tv-persoonlijkheid)
  • 2004: Sportzomer Tour de France (sport)
  • 2004: Bob Rooyens (carrière award)
  • 2004: TMF (UPC Digital Award)
  • 2005: Piet Römer (Carrière Award)
  • 2006: Mooi! Weer De Leeuw (amusement)
  • 2006: Het uur van de wolf (Cultuur en documentaire)
  • 2006: Over mijn lijk (informatie)
  • 2006: De uitverkorene (fictie)
  • 2006: Kinderspel (jeugd)
  • 2006: Wakker worden met Valerio (UPC Digital Award)
  • 2006: Lars Andersson (Carrière Award)

Bron: Stichting Nederlandse Academy Award, Hilversum.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.