Bewindslieden die om slechte gezondheid zijn afgetreden (na 1945)


  • 14 januari 1948: dr. G.W.M. Huysmans (KVP), minister van Economische Zaken in het kabinet-Beel I
  • 15 mei 1950: mr. Th.R.J. Wijers (KVP), minister van Justitie in het kabinet-Drees-Van Schaik
  • 10 oktober 1958: mr. J. Algera (ARP), minister van Verkeer en Waterstaat in het kabinet-Drees III
  • 1 november 1973: mr. T. Brouwer (KVP), minister van Landbouw en Visserij in het kabinet-Den Uyl
  • 28 februari 1974: mr. J.A. Mommersteeg (KVP), staatssecretaris van Defensie in het kabinet-Den Uyl
  • 31 augustus 1975: mr. dr. A. Veerman (ARP), staatssecretaris van Onderwijs en Wetenschappen in het kabinet-Den Uyl
  • 26 januari 1987: drs. C.P. van Dijk (CDA), minister van Binnenlandse Zaken in het kabinet-Lubbers II

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.