De ministers van Algemene Zaken/Premiers


  • dr. H. Colijn (ARP): 8 juli 1937-10 augustus 1939
  • jhr. mr. D.J. de Geer (CHU): 10 augustus 1939-3 september 1940
  • H. van Boeyen (CHU): 3 september 1940-31 mei 1944
  • ir. W. Schermerhorn (PvdA): 24 juni 1945-3 juli 1946
  • dr. L.J.M. Beel (KVP): 3 juli 1946-7 augustus 1948
  • dr. W. Drees (PvdA): 7 augustus 1948-22 december 1958
  • dr. L.J.M. Beel (KVP): 22 december 1958-19 mei 1959
  • dr. J.E. de Quay (KVP): 19 mei 1959-24 juli 1963
  • mr. V.G.M. Marijnen (KVP): 24 juli 1963-14 april 1965
  • mr. J.M.L.Th. Cals (KVP): 14 april 1965-22 november 1966
  • dr. J. Zijlstra (ARP): 22 november 1966-5 april 1967
  • P.J.S. de Jong (KVP): 5 april 1967-6 juli 1971
  • mr. B.W. Biesheuvel (ARP): 6 juli 1971-11 mei 1973
  • drs. J.M. den Uyl (PvdA): 11 mei 1973-19 december 1977
  • mr. A.A.M. van Agt (CDA): 19 december 1977-4 november 1982
  • drs. R.F.M. Lubbers (CDA): 4 november 1982-22 augustus 1994
  • W. Kok (PvdA): 22 augustus 1994-22 juli 2002
  • prof.dr.mr. J.P. Balkenende (CDA): 22 juli 2002-14 oktober 2010
  • drs. M. Rutte (VVD): 14 oktober 2010-heden

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *