De naoorlogse ministers van Buitenlandse Zaken


  1. mr. E.N. van Kleffens: 10 augustus 1939-1 maart 1946
  2. dr. J.H. van Royen: 1 maart 1946-3 juli 1946
  3. mr. C.G.W.H. Baron van Boetzelaer van Oosterhout: 3 juli 1946-7 augustus 1948
  4. mr. D.U. Stikker (VVD): 7 augustus 1948-2 september 1952
  5. mr. J.W. Beyen: 2 september 1952-13 oktober 1956
  6. mr. J.M.A.H. Luns (KVP): 13 oktober 1956-6 juli 1971
  7. drs. W.K.N. Schmelzer (KVP): 6 juli 1971-11 mei 1973
  8. mr. M. van der Stoel (PvdA): 11 mei 1973-19 december 1977
  9. dr. C.A. van der Klaauw (VVD): 19 december 1977-11 september 1981
  10. mr. M. van der Stoel (PvdA): 11 september 1981-29 mei 1982
  11. mr. A.A.M. van Agt (CDA): 29 mei 1982-4 november 1982
  12. mr. H. van den Broek (CDA): 4 november 1982-2 januari 1993
  13. dr. P.H. Kooijmans (CDA): 2 januari 1993-22 augustus 1994
  14. mr. H.A.F.M.O. van Mierlo (D66): 22 augustus 1994-3 augustus 1998
  15. J.J. van Aartsen (VVD): 3 augustus 1998-22 juli 2002
  16. mr. J.G. de Hoop Scheffer (CDA): 22 juli 2002-3 december 2003
  17. dr. B.R. Bot (CDA): 3 december 2003-22 februari 2007
  18. drs. M.J.M. Verhagen (CDA): 22 februari 2007-14 oktober 2010
  19. dr. U. Rosenthal (VVD): 14 oktober 2010-heden

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.