De naoorlogse ministers van Economische Zaken

Vanaf 14 oktober 2010 het ministerie van Economische Zaken, Landbouw en Innovatie.


  1. ir. H. Vos (PvdA): 24 juni 1945-3 juli 1946
  2. dr. G.W.M. Huysmans (KVP): 3 juli 1946-14 januari 1948
  3. S.L. Mansholt (PvdA): 14 januari 1948-21 januari 1948
  4. dr. J.R.M. van den Brink (KVP): 21 januari 1948-2 september 1952
  5. dr. L. Zijlstra (ARP): 2 september 1952-19 mei 1959
  6. drs. J.W. de Pous (CHU): 19 mei 1959-24 juli 1963
  7. dr. J.E. Andriessen (CHU): 24 juli 1963-14 april 1965
  8. drs. J.M. den Uyl (PvdA): 14 april 1965-22 november 1966
  9. drs. J.A. Bakker (ARP): 22 november 1966-5 april 1967
  10. mr. L. de Block (KVP): 5 april 1967-7 januari 1970
  11. P.J.S. de Jong (KVP): 7 januari 1970-14 januari 1970
  12. mr. R.J. Nelissen (KVP): 14 januari 1970-6 juli 1971
  13. mr. drs. H. Langman (VVD): 6 juli 1971-11 mei 1973
  14. drs. R.F.M. Lubbers (KVP): 11 mei 1973-19 december 1977
  15. drs. G.M.V. van Aardenne (VVD): 19 december 1977-11 september 1981
  16. dr. J.C. Terlouw (D66): 11 september 1981-4 november 1982
  17. drs. G.M.V. van Aardenne (VVD): 4 november 1982-14 juli 1986
  18. drs. R.W. de Korte (VVD): 14 juli 1986-7 november 1989
  19. dr. J.E. Andriessen (CDA): 7 november 1989-22 augustus 1994
  20. dr. G.J. Wijers (D66): 22 augustus 1994-3 augustus 1998
  21. A. Jorritsma-Lebbink (VVD): 3 augustus 1998-22 juli 2002
  22. Herman Heinsbroek (LPF): 22 juli 2002-16 oktober 2002
  23. drs. S.J.F. Hoogervorst (VVD): 16 oktober 2002- 27 mei 2003 (waarnemend)
  24. mr. L.J. Brinkhorst (D66): 27 mei 2003-30 juni 2006
  25. mr.drs. J.G. Wijn (CDA): 7 juli 2006-22 februari 2007
  26. M.J.A. van der Hoeven (CDA): 22 februari 2007-14 oktober 2010
  27. drs. M.J.M. Verhagen (CDA):14 oktober 2010-heden

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.