De naoorlogse ministers van Financiën


  1. mr. P. Lieftinck (PvdA): 24 juni 1945-1 juli 1952
  2. dr. W. Drees (PvdA): 1 juli 1952-2 september 1952
  3. J. van de Krieft (PvdA): 2 september 1952-13 oktober 1956
  4. H.J. Hofstra (PvdA): 13 oktober 1956-22 december 1958
  5. dr. J. Zijlstra (ARP): 22 december 1956-24 juli 1963
  6. dr. H.J. Witteveen (VVD): 24 juli 1963-14 april 1965
  7. dr. ir. A. Vondeling (PvdA): 14 april 1965-22 november 1966
  8. dr. J. Zijlstra (ARP): 22 november 1966-5 april 1967
  9. dr. H.J. Witteveen (VVD): 5 april 1967-6 juli 1971
  10. mr. R.J. Nelissen (KVP): 6 juli 1971-11 mei 1973
  11. dr. W.F. Duijsenberg (PvdA): 11 mei 1973-19 december 1977
  12. mr. F.H.J.J. Andriessen (CDA): 19 december 1977-22 februari 1980
  13. drs. G.M.V. van Aardenne (VVD): 22 februari 1980-5 maart 1980
  14. mr. A.P.J.M.M. van der Stee (CDA): 5 maart 1980-4 november 1982
  15. dr. H.O.C.R. Ruding (CDA): 4 november 1982-7 november 1989
  16. W. Kok (PvdA): 7 november 1989-22 augustus 1994
  17. drs. G. Zalm (VVD): 22 augustus 1994-22 juli 2002
  18. drs. S.J.F. Hoogervorst (VVD): 22 juli 2002-27 mei 2003
  19. drs. G. Zalm (VVD): 27 mei 2003-22 februari 2007
  20. drs. W.J. Bos (PvdA): 22 februari 2007-20 februari 2010
  21. mr.drs. J.C. de Jager (CDA): 20 februari 2010-14 oktober 2010
  22. mr.drs. J.C. de Jager (CDA): 14 oktober 2010-heden

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.