De naoorlogse ministers van Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit

Tot 2003 het ministerie Landbouw, Natuurbeheer en Visserij. Sinds 14 oktober 2010 is dit ministerie samengevoegd met Economische zaken.


  1. dr. S.L. Mansholt (PvdA): 24 juni 1945-1 januari 1958
  2. ir. C. Staf (CHU): 1 januari 1958-11 januari 1958
  3. dr. ir. A. Vondeling (PvdA): 11 januari 1958-22 december 1958
  4. ir. C. Staf (CHU): 22 december 1958-19 mei 1959
  5. mr. V.G.M. Marijnen (KVP): 19 mei 1959-24 juli 1963
  6. mr. B.W. Biesheuvel (ARP): 24 juli 1963-5 april 1967
  7. ir. P.J. Lardinois (KVP): 5 april 1967-1 januari 1973
  8. drs. J. Boersma (ARP): 1 januari 1973-11 mei 1973
  9. mr. T. Brouwer (KVP): 11 mei 1973-1 november 1973
  10. mr. A.P.J.M.M. van der Stee (KVP/CDA): 1 november 1973-5 maart 1980
  11. ir. G.J.M. Braks (CDA): 5 maart 1980-11 september 1981
  12. drs. J. de Koning (CDA): 11 september 1981-4 november 1982
  13. ir. G.J.M. Braks (CDA): 4 november 1982-28 september 1990
  14. drs. P. Bukman (CDA): 28 september 1990-22 augustus 1994
  15. J.J. van Aartsen (VVD): 22 augustus 1994-3 augustus 1998
  16. drs. H.H. Apotheker (D66): 3 augustus 1998-7 juni 1999
  17. mr. L.J. Brinkhorst (D66): 7 juni 1999-22 juli 2002
  18. dr. C.P. Veerman (CDA): 22 juli 2002-22 februari 2007
  19. G. Verburg (CDA): 22 februari 2007-14 oktober 2010

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *