De naoorlogse ministers van Onderwijs Cultuur en Wetenschappen


  1. dr. G. van der Leeuw (PvdA): 24 juni 1945-3 juli 1946
  2. dr. J.J. Gielen (KVP): 3 juli 1946-7 augustus 1948
  3. dr. F.J. Th. Rutten (KVP): 7 augustus 1948-2 september 1952
  4. mr. J.M.L.Th. Cals (KVP): 2 september 1952-24 juli 1963
  5. mr. Th.H. Bot (KVP): 24 juli 1963-14 april 1965
  6. mr. I.A. Diepenhorst (ARP): 14 april 1965-5 april 1967
  7. dr. G.H. Veringa (KVP): 5 april 1967-6 juli 1971
  8. mr. C. van Veen (CHU): 6 juli 1971-11 mei 1973
  9. dr. J.A. van Kemenade (PvdA): 11 mei 1973-19 december 1977
  10. dr. A. Pais (VVD): 19 december 1977-11 september 1981
  11. dr. J.A. van Kemenade (PvdA): 11 september 1981-29 mei 1982
  12. drs. W.J. Deetman (CDA): 29 mei 1982-16 september 1989
  13. ir. G.J.M. Braks (CDA): 16 september 1989-7 november 1989
  14. dr. ir. J.M.M. Ritzen (PvdA): 7 november 1989-3 augustus 1998
  15. drs. L.M.L.H.A. Hermans (VVD): 3 augustus 1998-22 juli 2002
  16. M.J.A. van der Hoeven (CDA): 22 juli 2002-22 februari 2007
  17. prof.dr. R.H.A. Plasterk (PvdA): 22 februari 2007-20 februari 2010
  18. Mr. A. Rouvoet (ChristenUnie): 20 februari 2010-14 oktober 2010
  19. J.M. van Bijsterveldt-Vliegenthart (CDA): 14 oktober 2010-heden

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *