De naoorlogse ministers van Sociale Zaken en Werkgelegenheid


  1. W. Drees (PvdA): 24 juni 1945-7 augustus 1948
  2. mr. A.M. Joekes (PvdA): 7 augustus 1948-2 september 1952
  3. J.G. Suurhoff (PvdA): 2 september 1952-22 december 1958
  4. dr. L.J.M Beel (KVP): 22 december 1958-19 mei 1959
  5. mr. dr. Ch.J.M.A. van Rooij (KVP): 19 mei 1959-3 juli 1961
  6. mr. V.G.M. Marijnen (KVP): 3 juli 1961-17 juli 1961
  7. dr. G.M.J. Veldkamp (KVP): 17 juli 1961-5 april 1967
  8. B. Roolvink (ARP): 5 april 1967-6 juli 1971
  9. drs. J. Boersma (ARP): 6 juli 1971-19 december 1977
  10. dr. W. Albeda (CDA): 19 december 1977-11 september 1981
  11. drs. J.M. den Uyl (PvdA): 11 september 1981-29 mei 1982
  12. L. de Graaf (CDA): 29 mei 1982-4 november 1982
  13. drs. J. de Koning (CDA): 4 november 1982-3 februari 1987
  14. L. de Graaf (CDA): 3 februari 1987-6 mei 1987
  15. drs. J. de Koning (CDA): 6 mei 1987-1 november 1989
  16. dr. B. de Vries (CDA): 7 november 1989-22 augustus 1994
  17. drs. A.P.W. Melkert (PvdA): 22 augustus 1994-3 augustus 1998
  18. mr. K.G. de Vries (PvdA): 3 augustus 1998-24 maart 2000
  19. dr. W.A. Vermeend (PvdA)- 24 maart 2000-22 juli 2002
  20. mr. A.J. de Geus (CDA): 22 juli 2002-22 februari 2007
  21. mr. J.P.H. Donner (CDA): 22 februari 2007-14 oktober 2010
  22. H.G.J. Kamp (VVD): 14 oktober 2010-heden

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.