De Nederlandse leden van de (Algemene) Raad van Ministers


  1. Dirk Stikker: 25 juli-2 september 1952
  2. Wim Beyen: 2 september 1952-12 oktober 1956
  3. Joseph Luns: 12 oktober 1956-6 juli 1971
  4. Norbert Schmelzer: 6 juli 1971-11 mei 1973
  5. Max van der Stoel: 11 mei 1973-19 december 1977
  6. Chris van der Klaauw: 19 december 1977-11 september 1981
  7. Max van der Stoel: 11 september 1981-29 mei 1982
  8. Dries van Agt: 29 mei-4 november 1982
  9. Hans van den Broek: 4 november 1982-2 januari 1993
  10. Peter Kooijmans: 2 januari 1993-22 augustus 1994
  11. Hans van Mierlo: 22 augustus 1994-3 augustus 1998
  12. Jozias van Aartsen: 3 augustus 1998-22 juli 2002
  13. Jaap de Hoop Scheffer: 22 juli 2002-3 december 2003
  14. Ben Bot: 3 december 2003-22 februari 2007
  15. Maxime Verhagen: 22 februari 2007-heden

Bron: Steemers.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *