De Nederlandse Leden van het Hof van Justitie in Luxemburg


  1. Peter Serrarens: 10 december 1952-6 oktober 1958
  2. Adri van Kleffens: 10 december 1952-6 oktober 1958
  3. André Donner: 7 oktober 1958-29 maart 1979
  4. Tymen Koopmans: 29 maart 1979-29 maart 1990
  5. Jos Kapteyn: 29 maart 1990-6 oktober 2000
  6. Leendert Geelhoed: 7 oktober 2000-heden

Bron: Steemers.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *