De Nederlandse voorzitters van Europese topontmoetingen


  1. Piet de Jong: Den Haag, 1-2 december 1969
  2. Joop den Uyl: Brussel, 12-13 juli 1976 en Den Haag , 29-30 november 1976
  3. Dries van Agt: Maastricht, 23-24 maart 1981 en Luxemburg, 29-30 juni 1981
  4. Ruud Lubbers: Den Haag, 26-27 juni 1986 en Maastricht, 9-10 december 1991
  5. Wim Kok: Amsterdam, 16-17 juni 1997

Bron: Steemers.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *