In functie overleden bewindslieden (na 1945)


  • 18 november 1951: mr. J.H. van Maarseveen (KVP), minister van Binnenlandse Zaken in het kabinet-Drees I
  • 4 februari 1956: mr. L.A. Donker (PvdA), minister van Justitie in het kabinet-Drees II
  • 18 juli 1956: dr. W.J.A. Kernkamp (CHU), minister van Uniezaken en Overzeese Rijksdelen in het kabinet-Drees II
  • 22 april 1962: G.C. Stubenrouch (KVP), staatssecretaris van Onderwijs, Kunsten en Wetenschappen in het kabinet-De Quay
  • 5 februari 1966: J.J.F. Borghouts (KVP), staatssecretaris van Defensie (Luchtmacht) in het kabinet-Cals
  • 20 februari 1986: mr. J.G. Rietkerk (VVD), minister van Binnenlandse Zaken in het kabinet-Lubbers I
  • 10 januari 1994: mw. drs. C.I. Dales (PvdA), minister van Binnenlandse Zaken in het kabinet-Lubbers III

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.