PvdA kabinetten

Vanaf 1946 wordt de SDAP de PvdA.


  • 7 augustus 1948-15 maart 1951: Drees-Van Schaik (met KVP, VVD en CHU)
  • 15 maart 1951-2 september 1952: Drees I (met KVP, CHU en VVD)
  • 2 september 1952-13 oktober 1956: Drees II (met KVP, CHU en ARP)
  • 13 oktober 1956-22 december 1958: Drees III (met KVP, CHU en ARP)
  • 11 mei 1973-19 december 1977: Den Uyl (met KVP, PPR, D66 en ARP)
  • 22 augustus 1994-3 augustus 1998: Kok I (met VVD en D66)
  • 3 augustus 1998-22 juli 2002: Kok II (met VVD en D66)

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.