Commandant der Strijdkrachten (vanaf 1976)

Commandant der Strijdkrachten heette tot 5 september 2005 Chefs Chef Defensie Staf.


  1. Luitenant-generaal A.J.W. Wijting: december 1976-oktober 1980
  2. Generaal Cor de Jager: november 1980-juni 1983
  3. Generaal Govert Huyser: juli 1983-december 1988
  4. Generaal Peter Graaff: december 1988-mei 1992
  5. Generaal Arie van der Vlis: mei 1992-augustus 1994
  6. Generaal H.G.B. van den Breemen: augustus 1994-juni 1998
  7. Luitenant-admiraal Luuk Kroon: juni 1998-juni 2004
  8. Generaal Dick Berlijn: juni 2004-april 2008
  9. Generaal Peter van Uhm: april 2008-heden

Bron: Ministerie van Defensie.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.