De Voorzitters van het Comité Verenigde Chefs van Staven (1949-1976)


  1. Generaal mr. Hendrik Johan Kruls: januari 1949-januari 1951
  2. Luitenant-admiraal jhr. Edzard Jacob van Holte: februari 1951-december 1952
  3. Luitenant-generaal Fons Aler: januari 1953-september 1953
  4. Generaal Ben Hasselman: oktober 1953-december 1957
  5. Luitenant-generaal Haye Schaper: januari 1958-mei 1959
  6. Luitenant-admiraal Henri Herman Lourens Pröpper: mei 1959-mei 1962
  7. Generaal G.J. le Fèvre de Montigny: juni 1962-april 1965
  8. Generaal H.P. Zielstra: mei 1965-december 1968
  9. Luitenant-admiraal Hugo Maurice van den Wall Bake: januari 1969-december 1971
  10. Luitenant-generaal Willem van Rijn: januari 1972-september 1973
  11. Luitenant-generaal A.J.W. Wijting: november 1973-november 1976

Bron: Ministerie van Defensie.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *