De ministers van Vreemdelingenzaken en Integratie

Van 22 juli 2002 tot 22 februari 2007 was er een aparte minister voor Vreemdelingenzaken en Integratie.


  1. Hilbrand Nawijn (LPF): 22 juli 2002-27 mei 2003
  2. drs. M.C.F. Verdonk (VVD): 27 mei 2003-heden (vanaf 14 december 2006 alleen nog van Integratie)
  3. mr. E.H.M. Hirsch Ballin (CDA) 14 december 2006-22 februari 2007 (alleen voor Vreemdelingenzaken)

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.