De naoorlogse ministers van Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieubeheer

Sinds 14 oktober 2010 is er geen apart ministerie meer voor Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieubeheer.


  1. dr. ir. J.A. Ringers: 24 juni 1945-15 november 1946
  2. ir. H. Vos (PvdA): 15 november 1946-28 februari 1947
  3. L. Neher (PvdA): 28 februari 1947-1 maart 1948
  4. mr. J. in ’t Veld (PvdA): 1 maart 1948-2 september 1952
  5. ir. H.B.J. Witte (KVP): 2 september 1952-19 mei 1959
  6. mr. J. van Aartsen (ARP): 19 mei 1959-24 juli 1963
  7. drs. P.C.W.N. Bogaers (KVP) 24 juli 1963-22 november 1966
  8. ir. H.B.J. Witte (KVP): 22 november 1966-5 april 1967
  9. ir. W.F. Schut (ARP): 5 april 1967-6 juli 1971
  10. drs. B.J. Udink (CHU): 6 juli 1971-11 mei 1973
  11. drs. J.P.A. Gruijters (D66): 11 mei 1973-19 december 1977
  12. jhr. drs. P.A.C. Beelaerts van Blokland (CDA): 19 december 1977-1 september 1981
  13. ir. D.S. Tuijnman (VVD): 1 september 1981-11 september 1982
  14. drs. M.P.A. van Dam (PvdA): 11 september 1981-29 mei 1982
  15. drs. E. Nypels (D66): 29 mei 1982-4 november 1982
  16. dr. P. Winsemius (VVD): 4 november 1982-14 juli 1986
  17. drs. E.H.T.M. Nijpels (VVD): 14 juli 1986-7 november 1989
  18. J.G.M. Alders (PvdA): 7 november 1989-22 augustus 1994
  19. M. de Boer (PvdA): 22 augustus 1994-3 augustus 1998
  20. drs. J.P. Pronk (PvdA): 3 augustus 1998-22 juli 2002
  21. H.G.J. Kamp (VVD): 22 juli 2002-27 mei 2003
  22. S.M. Dekker (VVD): 27 mei 2003-21 september 2006
  23. dr. P. Winsemius (VVD): 22 september 2006-22 februari 2007
  24. prof.dr. J.M. Cramer (PvdA): 22 februari 2007-20 februari 2010
  25. J.C. Huizinga-Heringa (ChristenUnie): 20 februari 2010-14 oktober 2010

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *